Produkty marki RoomMates

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielkrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Jakiego rodzaju produkty oferujemy?
Linia naszych produktów zawiera całą gamę inspirujących, łatwych w użyciu wzorów przeznaczonych do dekoracji gładkich i czystych powierzchni.
 

RoomMates dostępne są w setkach wzorów dopasowanych do różnych gustów i pomieszczeń:

Powiedziałeś „wielokrotnego użytku”?

To prawda! RoomMates mogą być wykorzystywane wielokrotnie w różnych miejscach. Dążąc do idealnej aranżacji możesz próbować różnych kompozycji. Jeśli dekorując zmienisz zdanie odklej aplikację i umieść ją w odpowiednim miejscu. Bez konieczności czyszczenia pozostałości na ścianach, uszczerbku dla pomalowanych ścian czy zmartwień o to, co zrobić ze zużytymi dekoracjami.

RoomMates mogą być używane do czasowego zdobienia: przystrój swój dom sezonowymi aplikacjami, a potem po prostu je zdejmij i nałóż na oryginalny arkusz. Mogą zostać ponownie użyte w następnym roku. Idealne na święta, imprezy, do akademików, apartamentów i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest na szybka zmiana wystroju!

Czy RoomMates są odpowiednie tylko do dekoracji ścian?

Użyj swojej wyoraźni! Dekoracje są odpowiednie do zastosowania na każdej gładkiej i czystej powierzchni, takiej jak: ściany, meble, okna, lustra, płytki ceramiczne, lodówki, laptopy, akcesoria, a nawet samochody.

Czy dekoracje są bezpieczne dla dzieci?

Oczywiście! Nasze dekoracje są testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa i nie zawierają żadnych substancji toksycznych (Certyfikaty CE i EN 71) .

Z uwagi na zawartość małych elementów i ryzyko połkniecia produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Gdzie Roommates są produkowane?

Dekoracje produkowane są w fabryce w mieście York, w Stanach Zjednoczonych.